banerek

Uprzejmie informujemy, że poniżej opublikowane treści zachowują aktualność na dzień 31 grudnia 2017 r. i dotyczą poprzednika prawnego Państwowego Gospodarstwa Wodnego Wody Polskie - Regionalnego Zarządu Gospodarki Wodnej w Gliwicach. Polecamy Państwa uwadze stronę Państwowego Gospodarstwa Wodnego Wody Polskie pod adresem www.wody.gov.pl.

O G Ł O S Z E N I E  nr 3/ ZOO /2018

  1. Stanowisko :             inspektor/ sekretarka
  2. Wymiar : 1 etat – umowa na zastępstwo
  3. Miejsce wykonywania pracy :

Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody Polskie

Zarząd Zlewni w Opolu

45-089 Opole , ul. Odrowążów 2

        4.Warunki pracy :

  • praca w siedzibie urzędu,
  • praca przy komputerze,
  • bariery architektoniczne - budynek 1 piętrowy , bez wind i podjazdów
  1. Zakres zadań :
  • prowadzenie spraw związanych obsługą sekretariatu i wykonywania innych czynności administracyjnych zarządu zlewni
  • prowadzenie rejestru korespondencji przychodzącej i wychodzącej oraz kompletowanie posiadanej dokumentacji
  • współpraca z komórkami organizacyjnymi wód polskich
  1. Wymagania niezbędne :
  • Wykształcenie  minimum  średnie
  • Umiejętność  komunikacji pisemnej i werbalnej
  • Umiejętność działania pod presją czasu
  • Umiejętność  o pracy  w zespole
  • Dobra znajomość  obsługi urządzeń biurowych  i oprogramowania MS Office
  • Zdolność  samodzielnego rozwiązywania problemów oraz  organizacji miejsca i czasu pracy
  1. Dokumenty i Oświadczenia niezbędne :
  • Życiorys /CV i list motywacyjny
  • Kopie dokumentów potwierdzające spełnienie wymagania niezbędne w zakresie wykształcenia .
  • Oświadczenie o wyrażeniu zgody  na przetwarzanie  danych osobowych do celów naboru.
  1. Terminy i miejsce składania dokumentów
  • Dokumenty należy składać do dnia 05.2018r w zamkniętej kopercie.
  • Decyduje data stempla pocztowego lub osobiste dostarczenie .
  • Miejsce składania dokumentów:

Zarząd Zlewni w  Opolu

 45-089 Opole ul. Odrowążów 2

 I piętro , pokój nr 8 – sekretariat