banerek

Uprzejmie informujemy, że poniżej opublikowane treści zachowują aktualność na dzień 31 grudnia 2017 r. i dotyczą poprzednika prawnego Państwowego Gospodarstwa Wodnego Wody Polskie - Regionalnego Zarządu Gospodarki Wodnej w Gliwicach. Polecamy Państwa uwadze stronę Państwowego Gospodarstwa Wodnego Wody Polskie pod adresem www.wody.gov.pl.

O G Ł O S Z E N I E

Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody Polskie  Zarząd Zlewni w Opolu

zatrudni na stanowisku  operator stopnia piętrzącego- konserwator urządzeń i budowli wodnych

  1. Miejsce wykonywania pracy:

Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody Polskie

Zarząd Zlewni  w Opolu

Stopień  Piętrzący  Kąty

46-050 Kąty Opolskie  ,   Śluza

Liczba  etatów : 1  umowa na zastępstwo

  1. Zakres obowiązków:
  • Obsługa obiektów hydrotechnicznych( śluz, jazów) znajdujących się na stopniu piętrzącym .
  • Wykonywanie prac związanych z utrzymaniem właściwego stanu urządzeń stopnia piętrzącego( konserwacja, usuwanie drobnych awarii)
  • Wykonywanie bieżących remontów na stopniu piętrzącym
  • Wykonywanie prac konserwacyjnych dot. utrzymania zieleni na terenie stopnia

  1. Wymagania:
  • Wykształcenie zasadnicze zawodowe techniczne – budowlane, elektryczne mechaniczne lub pokrewne
  • Karta pływacka
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Dyspozycyjność
  • Dobra znajomość obsługi komputera- pakiet Office

Informacje dodatkowe:

  • zatrudnienie nastąpi od 15.06.2018r.- umowa na czas określony – na zastępstwo
  • praca na wysokości powyżej  3 m  na i przy lustrze wody
  • Doświadczenie zawodowe związane z pracą na budowach lub obiektach hydrotechnicznych (będzie dodatkowym atutem)

III. Termin i miejsce  składania dokumentów :

Zainteresowane osoby prosimy o składanie dokumentów w terminie  do  dnia 05.06.2018

- list motywacyjny  wraz z CV oraz  kserokopiami dokumentów potwierdzających  posiadane  wykształcenie i kwalifikacje zawodowe  w siedzibie

Zarządu Zlewni w Opolu ul. Odrowążów 2  sekretariat -  pok. Nr 8-  I piętro

Lub na

Stopniu  Wodnym   Kąty

46-050 Kąty Opolskie  ,   Śluza  - u Kierownika stopnia wodnego  Pana Piotra Makselon

Tel. kontaktowy 661220173