Drukuj
Kategoria: konsultacje_spol
Odsłony: 8714

Podsumowanie spotkań informacyjno-konsultacyjnych dotyczących Projektu Planów Gospodarowania Wodami na obszarze Wisły i Odry organizowanych w ramach III Tury Konsultacji SpołecznychNa przełomie maja/czerwca odbyły się spotkania informacyjno-konsultacyjne dotyczące projektu Planu Gospodarowania Wodami na obszarze Wisły i Odry, organizowane przez Regionalny Zarząd Gospodarki Wodnej w Gliwicach.

Plany Gospodarowania Wodami na obszarze dorzeczy stanowią podstawowy dokument planistyczny – zgodnie z Ramową Dyrektywą Wodną oraz ustawą Prawo wodne – który jest niezbędny do prawidłowego zarządzania zasobami wodnymi w Polsce. Będą one podstawą, do podejmowania decyzji, które maja wpływ na stan zasobów wodnych, zasady gospodarowania wodami w przyszłości oraz na rozwój społeczno-gospodarczy całego kraju.

Podczas spotkań uczestnicy mieli możliwość wypowiedzenia się na temat konsultowanego dokumentu.

Podsumowanie spotkań informacyjno-konsultacyjnych:

 

Dnia 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku tzw. RODO. Nowe prawo nakłada na nas obowiązek uzyskania Państwa zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych. Administratorem Państwa danych osobowych jest Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody Polskie z siedzibą w Warszawie 00-844, ul. Grzybowska 80/82. Kontakt z Inspektorem ochrony danych osobowych w PGW WP możliwy jest pod adresem e-mail: iod@wody.gov.pl Gromadzone informacje dotyczą plików cookie, adresu IP, typu wykorzystywanej przeglądarki, języka, rodzaju systemu operacyjnego, dostawcy usług internetowych, informacji o czasie i dacie, lokalizacji oraz informacji przesyłanych do witryny za pośrednictwem formularza kontaktowego. Państwa dane osobowe mogą zostać przekazane dostawcom systemów IT, z którymi współpracuje Administrator oraz Google w ramach korzystania przez Administratora z usługi Google Analytics. Administrator zastrzega sobie prawo ujawnienia wybranych informacji właściwym organom, bądź osobom trzecim, które zgłoszą żądanie udzielenia takich informacji, w oparciu o odpowiednią podstawę prawną oraz zgodnie z przepisami obowiązującego prawa. Zebrane dane służą do monitorowania i sprawdzenia, w jaki sposób korzystają Państwo z naszej witryny, aby analizować ruch na stronie internetowej. Przysługuje Państwu prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych oraz prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych.
Więcej WYRAŻAM ZGODĘ - ZROZUMIAŁEM. PRZYPOMNIJ PÓŹNIEJ - POMIŃ.