Drukuj
Kategoria: Rady - Aktualności
Odsłony: 3300

WSPÓLNE POSIEDZENIE
RAD GOSPODARKI WODNEJ REGIONÓW WODNYCH:
Małej Wisły i Górnej Odry
z udziałem Stałych Komisji ds. Udziału Społecznego
z dnia 4 czerwca 2013r.

zdjecie

Spotkanie odbyło się w Instytucie Podstaw Inżynierii Środowiska Polskiej Akademii Nauk w Zabrzu.

 

Otwarcia posiedzenia dokonali Przewodniczący Rad RGWRW MW i GO Panowie Andrzej Siudy i Stanisław Staniszewski. Uczestników serdecznie powitał Gospodarz spotkania Pan Franciszek Pistelok.

 

 

zdjecie

Spotkanie przebiegało zgodnie z programem, który obejmował następujące zagadnienia:

zdjecie

zdjecie

zdjecie

zdjecie

zdjecie

zdjecie

Na spotkaniu w trakcie dyskusji omówiono: obecną sytuację w gospodarce wodnej i źródła jej finansowania. Uczestnicy dyskursu nawiązali do warsztatów i konferencji związanych z polityką wodną (Hydrotechnika, spotkanie biznesowe w Krajowej Izbie Gospodarczej, seminarium warsztatowe w RZGW Kraków, Ogólnopolski Kongres Wodny w Warszawie, seminarium naukowe RZGW Gliwice pn. Racjonalna gospodarka wodna)

zdjecie

Dyrektor zwrócił się z prośbą do uczestników spotkania o analizę treści Rozporządzeń i wyrażenie opinii Rad w kluczowej dla RZGW sprawie.

Zamknięcia części plenarnej posiedzenia dokonali Przewodniczący Prezydiów Rad i Komisji; Dyrektor podziękował uczestnikom za przybycie i zaprosił na kolejne spotkanie.

Używamy plików cookies aby usprawnić działanie naszej strony internetowej. Pliki cookies służące tym operacjom są włączone.
Więcej