banerek

Uprzejmie informujemy, że poniżej opublikowane treści zachowują aktualność na dzień 31 grudnia 2017 r. i dotyczą poprzednika prawnego Państwowego Gospodarstwa Wodnego Wody Polskie - Regionalnego Zarządu Gospodarki Wodnej w Gliwicach. Polecamy Państwa uwadze stronę Państwowego Gospodarstwa Wodnego Wody Polskie pod adresem www.wody.gov.pl.

 

Informacja o wyborze oferty na

Pełnienie funkcji Inspektora Nadzoru nad robotami branży mechanicznej (konstrukcje stalowe) na budowach Łabędy i Dzierżno w ramach projektu Modernizacja śluz odrzańskich na odcinku będącym w zarządzie RZGW Gliwice – przystosowanie do III klasy drogi wodnej

 

Szanowni Państwo,

Regionalny Zarząd Gospodarki Wodnej w Gliwicach informuje, że w przeprowadzonym zapytaniu ofertowym na Pełnienie funkcji Inspektora Nadzoru nad robotami branży mechanicznej (konstrukcje stalowe) na budowach Łabędy i Dzierżno w ramach projektu Modernizacja śluz odrzańskich na odcinku będącym w zarządzie RZGW Gliwice – przystosowanie do III klasy drogi wodnej zakończonym w dniu 25 maja br. najkorzystniejszą ofertę złożyła firma:

EBUD KONSTRUKCJE STALOWE Eugeniusz Budrewicz,

52-023 Wrocław,

ul. Chorzowska 30/6

Wszystkim podmiotom, które odpowiedziały na nasze zaproszenie dziękujemy za złożone oferty.