banerek

Uprzejmie informujemy, że poniżej opublikowane treści zachowują aktualność na dzień 31 grudnia 2017 r. i dotyczą poprzednika prawnego Państwowego Gospodarstwa Wodnego Wody Polskie - Regionalnego Zarządu Gospodarki Wodnej w Gliwicach. Polecamy Państwa uwadze stronę Państwowego Gospodarstwa Wodnego Wody Polskie pod adresem www.wody.gov.pl.

 

Zaproszenie do złożenia oferty cenowej

Nazwa zamówienia.

„Usuniecie drzew zalegających w korycie rzeki Małej Wisły poniżej zbiornika Goczałkowice do ujścia rzeki Przemszy ETAP – II”.

Określenie przedmiotu zamówienia.

Przedmiotem zamówienia usługi jest przeprowadzenie prac utrzymaniowych na w związku z przejściem frontu atmosferycznego niosącego silne wiatry na odcinku rzeki Małej Wisły poniżej zbiornika Goczałkowice (od ujścia rzeki Iłownicy) do miejscowości Wola, w korycie rzeki znajdują się liczne powalone, przechylone, połamane i nadgryzione przez bobry drzewa, stanowiące zarzewie zatorów, wyrw brzegowych i dennych. Do usunięcia wytypowano jedynie drzewa znajdujące się w nurcie i linii brzegowej Wisły z pominięciem wykrotów znajdujących się w międzywalu. Zakres usługi określa podany przedmiar robót w układzie kosztorysowym, według którego należy przygotować ofertę – kosztorys ofertowy na usługę.

Prowadzący postępowanie: mgr inż. Tomasz Piechocki tel. (32) 210 43 24.

Termin realizacji przedmiotu zamówienia: do 30 listopada 2017 r.

Ofertę należy złożyć w terminie: do dnia 30.10.2017 r. do godz. 1200 w siedzibie Zarządu Zlewni Małej Wisły w Pszczynie 43 – 241 Łąka ul. Piotra Skargi 30 lub za pośrednictwem poczty a-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub faks: (32) 210 43 24. Oferty złożone po terminie nie będą rozpatrywane.

Oferta na usługę musi być zgodna z kosztorysem i spełniać wszystkie wymagane warunki.

Załączniki mogą Państwo pobrać z serwera FTP.