Uprzejmie informujemy, że poniżej opublikowane treści zachowują aktualność na dzień 31 grudnia 2017 r. i dotyczą poprzednika prawnego Państwowego Gospodarstwa Wodnego Wody Polskie - Regionalnego Zarządu Gospodarki Wodnej w Gliwicach. Polecamy Państwa uwadze stronę Państwowego Gospodarstwa Wodnego Wody Polskie pod adresem www.wody.gov.pl.

 

Zapraszamy do udziału w postępowaniu prowadzonym w trybie zapytania ofertowego na:

 

„Wykonanie w pokoju nr 109 w Regionalnym Zarządzie Gospodarki Wodnej w Gliwicach szaf zabudowanych i mebli na potrzeby Jednostki realizującej Projekt Modernizacji Śluz Kanału Gliwickiego”,

zgodnie z opisem zamówienia zawartym w załączniku do zaproszenia do składania ofert.

 

Prosimy o złożenie oferty w formie pisemnej w siedzibie RZGW Gliwice, adres: ul. Sienkiewicza 2, 44-100 Gliwice, pokój nr 207 na Formularzu Oferty do dnia 10.09.2013 r. (osobiście, listownie, bądź faksem). Możliwe jest również przesłanie oferty na adres:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. W takim przypadku należy wypełnić i podpisać Formularz Oferty, a następnie zeskanować go i przesłać mailem jako załącznik do maila pod tytułem „Oferta na wykonanie szaf zabudowanych i mebli na potrzeby JRP”

 

Osobami upoważnionymi do kontaktu z Wykonawcami w sprawie szczegółów i oględzin są:

 

Jarosław Smyłła- tel. 32/777-49-58 oraz Ewa Kraczla - tel. 32/777-49-12

Dokumenty mogą Państwo pobrać z serwera FTP.