banerek

Uprzejmie informujemy, że poniżej opublikowane treści zachowują aktualność na dzień 31 grudnia 2017 r. i dotyczą poprzednika prawnego Państwowego Gospodarstwa Wodnego Wody Polskie - Regionalnego Zarządu Gospodarki Wodnej w Gliwicach. Polecamy Państwa uwadze stronę Państwowego Gospodarstwa Wodnego Wody Polskie pod adresem www.wody.gov.pl.

 

Zaproszenie do złożenia oferty cenowej

Nazwa zamówienia.

„Wycinka drzew i zakrzaczeń, karczowanie pni na skarpach wraz z uzupełnieniem ubytków obwałowań przeciwpowodziowych rzeki Małej Wisły na odcinku Strumień - Ustroń”

Określenie przedmiotu zamówienia.

Przedmiotem zamówienia usługi jest przeprowadzenie prac utrzymaniowych na obwałowaniach rzeki Małej Wisły na odcinku wskazanym przez Nadzór Wodny Skoczów w miejscowości Strumień – Ustroń.

Zakres usługi określa podany przedmiar prac w układzie kosztorysowym, według którego należy przygotować ofertę – kosztorys ofertowy na usługę.

Prowadzący postępowanie: inż. Arkadiusz Gawlik tel. (33) 853 33 08 lub tel. kom. 663 933 004.

Termin realizacji przedmiotu zamówienia: do 15 listopada 2017 r.

Ofertę należy złożyć w terminie: do dnia 30.10.2017 r. do godz. 1200 w siedzibie Nadzoru Wodnego w Skoczowie 43 – 430 Skoczów ul. Wiślańska 5 lub za pośrednictwem poczty a-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub faks: (33) 853 33 08. Oferty złożone po terminie nie będą rozpatrywane.

Oferta na usługę musi być zgodna z kosztorysem i spełniać wszystkie wymagane warunki.

 

Załączniki mogą Państwo pobrać z serwera FTP.